Божий сіяч газета Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

Цікаво, чи задумувалися ви над своїми звичками? Що ви робите у першу чергу, коли прокинулись? А які дії повторюєте безпосередньо перед сном та впродовж усього дня? Чи, можливо, вам притаманні деякі негативні звички і ви не знаєте як їх позбутися? Відповіді на ці та багато інших запитань шукали учасники семінару «Нехай прибуде з тобою сила…» підготовленого секцією соціальних студій Товариства українських студентів католиків «Обнова».

Жести та позиції тіла – це своєрідний детектор. А от правди чи брехні, це якраз залежить від того на скільки ви добре володієте собою та своїм тілом як інструментом. І, напевно, кожен хотів би навчитися.

Мистецтво «добре говорити» завжди вважалося дуже корисним та виправданим. Хто вміє «добре говорити» зачаровує, переконує та досягає успіху: у школі та у світі праці, у сфері приватних та суспільних відносин. У дитинстві ми вчилися говорити природньо і спонтанно, але «вміння говорити» - це зовсім інша справа.

Вони молоді, повні сил та снаги. Їхня життєдайна енергія виривається назовні та прагне знайти собі зручне місце в цьому безмірному світі. Карантин не зміг «паралізувати» простір молодих людей. Хлопці й дівчата зуміли згуртуватися та провести масштабне дійство на теренах УГКЦ – фестиваль «Вітер На-Дії».